| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, PayPal, Kredi Kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Silindir Hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42 kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Basıncı | 5.7Mpa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
| Cilt (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |