| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |
| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31,18kg/m3 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama Basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10S |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10S |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10S |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10S |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |