| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| modeli | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |