| Silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma baskısı | 1.6mpa |
| Renk | kırmızı |
| Silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma baskısı | 1.6mpa |
| Renk | kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Borunun uzunluğu (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40'tan 80'e |
| Patlatma sıcaklığı (°C) | 110±10 |
| Borunun uzunluğu (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40'tan 80'e |
| Patlatma sıcaklığı (°C) | 110±10 |
| Borunun uzunluğu (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40'tan 80'e |
| Patlatma sıcaklığı (°C) | 110±10 |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama Basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |