| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Model NO. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Model numarası. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |