| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Silindir Hacmi (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-27ea |
| çalışma basıncı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Ürün adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Adı | Inert gaz yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | 0-120 Saniye |
| Algılama Sistemi | Isı, Duman, Alev |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Adı | İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | 0-120 Saniye |
| Algılama Sistemi | Isı, Duman, Alev |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Renk | Kırmızı |
|---|---|
| Algılama Sistemi | Isı, Duman, Alev |
| Depolama sıcaklığı | -10-50°C |
| Kurulum | Duvara, Tavana Montajlı veya Braket Sabitleme |
| deşarj süresi | ≤120s |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |