| temsilci türü | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
|---|---|
| Deşarj Süresi | 0-10 Saniye |
| Silindir boyutu | 80L;140L |
| Depolama Sıcaklığı | -10-50°C |
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| dolgu yoğunluğu | ≤1250kg/m³ |
| Basınç Ekleme Basıncı | 13.5Mpa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |