| Model NO. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Cilt (L) | 32,40,52 , 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama Basıncı | 4.2mpa; 2.5mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Silindir Hacmi | 80L |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |