| Model numarası. | QPT20;QPT25;QPT32;QPT40;QPT50 |
|---|---|
| Delik sayısı (birim) | 4 |
| Bağlantı dişi | R 3/4";R 1";R 11/4";R1 1/2";R 2" |
| Tek delik çapı | 10mm;14.2mm;10mm;14.2mm;14.2mm |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Model numarası. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| itici güç | 150N |
| çalışma basıncı | 1.2MPa |
| Konteyner vana bağlantı dişi | M70*2 |
| Tahrik borusu bağlantı dişi | M14*1.5 |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Ürün adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma Baskısı | 1.6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma Baskısı | 1.6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma baskısı | 1.6mpa |
| Renk | kırmızı |
| silindir hacmi | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |