| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Model numarası. | QAX11 |
|---|---|
| Tahliye basıncı | 7±0.35Mpa |
| Bağlantı dişi | RC 1/2'' |
| Ağırlık | 0.12kg |
| Yükseklik | 46mm |
| Model numarası. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model numarası. | QYD40/5.3 |
|---|---|
| Nominal çap | Ф40mm |
| Nominal çalışma basıncı | 5.3Mpa |
| eşdeğer uzunluk | 2,63 m |
| Açma basıncı | ≤0.4MPa |
| Model numarası. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| itici güç | 50N |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Başlangıç Akımı | 0.25A |
| Ağırlık | 1.28kg |
| Model No. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| itici güç | 150N |
| Çalışma baskısı | 1.2MPa |
| Konteyner vana bağlantı dişi | g1 |
| Tahrik borusu bağlantı dişi | M14*1.5 |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |