| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Silindir Hacmi (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-27ea |
| çalışma basıncı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| dolgu yoğunluğu | ≤1250kg/m³ |
| Basınç Ekleme Basıncı | 13.5Mpa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| temsilci türü | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
|---|---|
| Deşarj Süresi | 0-10 Saniye |
| Silindir boyutu | 80L;140L |
| Depolama Sıcaklığı | -10-50°C |
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model No. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| itici güç | 50n |
| Çalışma voltajı | DC24V |
| Başlangıç Akımı | 0.25A |
| Ağırlık | 1.28kg |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |