| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
| Hacim (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Model numarası. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| itici güç | 50N |
| Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Başlangıç Akımı | 0.25A |
| Ağırlık | 1.28kg |
| Model numarası. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| itici güç | 150N |
| çalışma basıncı | 1.2MPa |
| Konteyner vana bağlantı dişi | M70*2 |
| Tahrik borusu bağlantı dişi | M14*1.5 |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Depolama baskısı | 4,2MPa |
| Cilt (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap (mm) | 300, 350, 400 |
| tedarikçi | Çinli tedarikçi |
| modeli | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 set |
| Menşe yeri | Çin |