| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Adı | Inert gaz yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| deşarj süresi | 0-120 Saniye |
| Algılama Sistemi | Isı, Duman, Alev |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L,140L |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |