| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| temsilci türü | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
|---|---|
| Deşarj süresi | 0-10 Saniye |
| Silindir boyutu | 80L;140L |
| Saklama sıcaklığı | -10-50 ° C |
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |