| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Borunun uzunluğu (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40'tan 80'e |
| Patlatma sıcaklığı (°C) | 110±10 |
| silindir hacmi | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| dolgu yoğunluğu | ≤1250kg/m³ |
| Basınç Ekleme Basıncı | 13.5Mpa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Borunun uzunluğu (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -40'tan 80'e |
| Patlatma sıcaklığı (°C) | 110±10 |
| silindir hacmi | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Doldurma Basıncı | 5,6 MPa, 4,2 MPa |
| dolgu yoğunluğu | ≤1250kg/m³ |
| Basınç Ekleme Basıncı | 13.5Mpa |
| deşarj süresi | ≤10s |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |