| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Silindir Hacmi (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-27ea |
| çalışma basıncı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Depolama baskısı | 4,2MPa |
| Cilt (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap (mm) | 300, 350, 400 |
| tedarikçi | Çinli tedarikçi |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Çalışma Basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Silindir Hacmi | 80L |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Silindir Hacmi | 80L |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |