| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Depolama baskısı | 4,2MPa |
| Cilt (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap (mm) | 300, 350, 400 |
| tedarikçi | Çinli tedarikçi |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Depolama baskısı | 4,2MPa |
| Cilt (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap (mm) | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model No. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| itici güç | 50n |
| Çalışma voltajı | DC24V |
| Başlangıç Akımı | 0.25A |
| Ağırlık | 1.28kg |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Cilt (L) | 32,40,52 , 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama Basıncı | 4.2mpa; 2.5mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |