| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
| Hacim (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap(mm) | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Silindir Hacmi | 80L |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
| Hacim (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap(mm) | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Model numarası. | QM-ZSD-01E |
|---|---|
| çalışma ortamı | -10°C~50°C |
| Çalışma Gerilimi | DC22~28V |
| Akım | <280mA |
| Nem | <%95 |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, qmp180/2 |
|---|---|
| Cilt (L) | 32,40,52 , 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama Basıncı | 4.2mpa; 2.5mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |