| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 80L,140L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| Maks. çalışma basıncı | 23,2 MPa, 36,6 MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |