| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |