| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG55(%50 Azot, %50 Argon) |
| Çalışma Basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |