| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Çalışma Basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| silindir hacmi | 80L,140L |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L,140L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| Maks. çalışma basıncı | 23,2 MPa, 36,6 MPa |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Ürün adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Adı | Asılı HFC227ea yangın söndürme sistemi |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma Baskısı | 1.6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |