| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 set |
| Menşe yeri | Çin |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 8L, 10L,16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| Çalışma Baskısı | 1.6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| silindir hacmi | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |
| Silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma baskısı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | HFC-227ea(FM200) |
| çalışma basıncı | 1,6 MPa |
| Renk | Kırmızı |