| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Sürücü gazı adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurma basıncı | 6 MPa |
| Yangın söndürme maddesi adı | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| Model NO. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| Hacim(L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Çalışma Baskısı | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Başlangıç Modu | Manuel ve elektromanyetik başlatma |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| modeli | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 22,37kg, 33,56kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |