| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Çalışma Basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤1420kg/m3 |
| Nominal baskı | 5.3Mpa |
| Test basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.6Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Doymuş Buhar Yoğunluğu 20℃(kg/m3) | 31,18kg/m3 |
|---|---|
| Brülör Söndürme | 5.80 |
| Minimum Söndürme Konsantrasyonu | 7 |
| NOAEL | 9 |
| HF olarak asitlik | 3 Sayfa / Dakika Maks |