| Silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma baskısı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| Silindir Hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42 kg |
| Söndürme modeli | Kapalı Sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, Kredi kartı |
| Yetenek temini | Ayda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG541(%52 Azot, %40 Argon, %8 Karbon dioksit) |
| Çalışma Baskısı | 20 MPa, 30 MPa |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |