| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Cihazın maksimum çalışma basıncı | 1MPA |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50 ℃ |
| Sürücü Gaz Adı | Azot |
| Sürüş şişesinin doldurulması | 6MPA |
| Yangın söndürme ajanı adı | Yenilebilir Yağa Özel Yangın Söndürme Ajanı |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| Ödeme Koşulları | 1Mpa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Pil türü | Azot |
| Broşür Boyutu | 6Mpa |
| Ürün | Yemeklik yağa özel yangın söndürme maddesi |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| çalışma basıncı | 5.7Mpa |
| silindir hacmi | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasite | 42kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | CO2 |
| Çalışma Baskısı | 5.7Mpa |
| modeli | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Doldurma Basıncı | 2.5Mpa |
| Ambalaj bilgileri | Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu |
| Teslim süresi | 10-15 iş günü |