| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme baskısı | 150-300Bar |
| Renk | kırmızı |
| Depolama Basıncı | 4,2MPa |
|---|---|
| Püskürtme Süresi | ≤10S |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal baskı | 5,3 MPa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Depolama basıncı | 4.2 DKA |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80 litre |
|---|---|
| Kapasite | 20kg, 27,57kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| silindir hacmi | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasite | 22,9 kg, 34,06 kg |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
| Ajan | IG100(100% basınçlı nitrojen) |
| çalışma basıncı | 20 MPa, 30 MPa |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model numarası. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Hacim (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Depolama basıncı | 4.2MPa;2.5Mpa |
| İç çap | 300, 350, 400 |
| Renk | Kırmızı |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
| Hacim (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| İç çap(mm) | 300, 350, 400 |
| Tedarikçi | Çinli tedarikçi |