| Model No. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| itici güç | 50n |
| Çalışma voltajı | DC24V |
| Başlangıç Akımı | 0.25A |
| Ağırlık | 1.28kg |
| Depolama basıncı | 4.2Mpa |
|---|---|
| Püskürtme süresi | ≤10s |
| dolgu yoğunluğu | ≤950kg/m3 |
| Nominal basınç | 5.3Mpa |
| Test Basıncı | 8.4MPa |
| Söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| Çalışma Basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |
| söndürme paterni | Kapalı sel |
|---|---|
| Sistem başlatma modu | Elektrikli otomatik, elektrikli manuel, mekanik acil çalıştırma |
| Alarm sistemi | Sesli ve Görsel |
| İşletme basıncı | 150-300Bar |
| Renk | Kırmızı |